O NÁS

KDO A CO JE „SUPRO“

 

Lidi

xxxxx

 

Hodnoty

Naší prioritou je kvalita. Paddleboardy vyrábíme ze špičkových komponentů, stejných jako najdete u top značek. Zároveň se ale snažíme, aby zůstala cenově dostupná. Zkrátka ideální poměr kvalita/cena.

Pro nafukovací boardy jsme se rozhodli, protože přináší svobodu – jak cestou k vodě, tak při pohybu na ní. Jsou tak lehká a skladná, že není problém je vzít s sebou kamkoli. Nové dobrodružství totiž číhá na každé vodě.

I tenhle začátek možná chce jistou dávku odvahy, ale protože za vámi, resp. pod vámi, stojí preciznostspolehlivost a inovace s klidem to rozjeďte!

 

Technologie

Za vysokou pevností, odolností a současně lehkostí našich paddleboardů se skrývá nová technologie Reinforce DROP-STITCH. Jejím jádrem jsou tisíce paralelních distančních vláken spojujících horní a dolní vrstvu boardu, přičemž oba tyto pláty jsou dvouvrstvé. Snesou tak nahuštění vysokým tlakem cca 15 PSI, mají požadovanou tuhost a vysokou odolnost proti průrazu.

NOVINKA: Windsup

Zajímavou novinkou ve světě paddleboardů je možnost spojení s nafukovací, a tedy nepotopitelnou windsurfovou plachtou. Kombinace nafukovacího boardu a plachty je skvělým řešením pro začátky s windsurfingem, kdy není nouze o pády a hrozí poškození drahého vybavení. Složená plachta se navíc snadno vejde do batohu k paddleboardu a můžete ji tak vzít třeba i do letadla. 

Zpět do obchodu