PROČ PADDLEBOARDING

PADDLEBOARDING – PRO KAŽDÉHO JEZDCE, NA KAŽDOU VODU

Sport, který vám vyladí svaly celého těla, nebo zábava, která zrelaxuje vaši mysl? Obojí! A ještě víc...

Paddleboarding (neboli SUP – Stand Up Paddling) je čím dál populárnější způsob, jak si užít vodu a pobyt venku novým, neobvyklým způsobem. A skvělé je, že se hodí na jakoukoli vodu – od nejbližšího rybníku po divoké vlny. I řeka, kterou jste sjeli mockrát na kánoi, je na paddleboardu úplně novým dobrodružstvím.

Z toho plyne, že je to sport či zábava doslova pro každého – mladé i staré, bezdětné i rodiny, profi sportovce, dobrodruhy na výpravách za exotikou, ale i ty, kteří chtějí relaxovat je tak po práci.

Kromě toho je v případě nafukovacích boardů další velkou výhodou jejich skladnost a lehkost. Sfouknuté a sbalené v praktickém batohu je s sebou můžete vzít kdykoli kamkoli. Nafouknutí je hotové raz dva a můžete tak brzy vyplout.

Ještě máte málo inspirace?  Tady je pár tipů:

  • Jste dobrodruzi? Jednoduše vezmete paddleboard a letíte na druhý konec světa k moři, sjet exotickou řeku, či cokoli vás v ten moment láká...
  • Máte děti? Přibalte na dovolenou paddleboardy a s celou rodinou můžete řádit na jezeře, dojet si na odlehlou plážičku třeba v Chorvatsku nebo si užít dobrodružství a zábavu na českých řekách a přehradách...
  • Chcete nějaký ten adrenalin? Můžete vyrazit na umělé kanály s divokou vodou, kde si zasurfujete jako u oceánu. Na vlnách u moře je to samozřejmost.
  • Potřebujete si trochu zaposilovat? Na rovné vodě máte trénink komplexnější, než když si jdete zaběhat.
  • Cvičíte jógu? Vyzkoušejte svoji rovnováhu na paddleboardu.
Zpět do obchodu